Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
  • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Beyaz City Apple İş Başvurusu

Beyaz City Apple İş Başvurusu

Apple Türkiye’de açmayı planladığı mağazalara personel alımlarını başlatmıştır. Sizlerde Apple gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız sitemizi güncel bir şekilde takip ederek başarabilirsiniz. Henüz nerede açacağını belirlememiş olan Apple için uygun gördüğümüz avmlerde ilan paylaşımları yapıyoruz. Beyaz City Avm’de açması ihtimalini de göz önünde bulundurarak Beyaz City Avm için paylaşımlarımız da mevcut. Apple mağazayı açar açmaz sizlerin bıraktığı iş ilanıyla ilgili bilgilendirme yapacağız. Sizlerde sitemizden en güncel iş ilanlarından faydalanabilirsiniz.
* Özgüveni tam
* Teknolojik gelişmeleri takip etmeyi seven
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek

Apple İşin Tanımı
Apple Türkiye’de açacağı 3 mağaza için personel alımlarını başlatmıştır. Sizlerde Apple için başvuruda bulunmak istiyorsanız cvnizi paylaşabilirsiniz. Sizler için Apple mağazası açılınca bilgilendirme yapacağız. Ancak açılıncaya kadar tahmin yürütmekte fayda var. Bizce Apple’ın açabileceği avmler hakkında örneğin Beyaz City gibi ilanları paylaşımları sunmaktayız henüz açılmamış olsa da sizler ilanlarımızı dikkate almalı ve takip etmelisiniz. Sizlere Apple mağazası açılınca gerekli bilgileri sunacağız.


1 Yorum

  1. Merve Kılıçkaya dedi ki:

    Kahvaltiiii (@ Beyaz City Residence)

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+