Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
  • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Beş Yıldız Apple İş Başvurusu

Beş Yıldız Apple İş Başvurusu

Apple Türkiye için 3 adet mağaza açmayı düşünmektedir ve bu mağazalarına personel alımları yapacaktır. Sizlerde Apple gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız sitemizde güncel olarak paylaşılan iş ilanlarını takip etmelisiniz. Sitemizi takip ederek bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Sizler için harika iş ilanları sunmaktayız. Sizlerde yararlanmak için iş ilanlarımızı takip etmeli ve sunduğumuz talimatlara göre başvurunuzu tamamlamalısınız. Apple açacağı mağazaların yerini ve zamanını bilmesek de uygun avmler ile ilgili ilanlar paylaşıyoruz. Beş Yıldız Avm’de açma ihtimalini de düşünürsek sizler bu kriterlere uygunsanız ve Beş Yıldız Avm’de verimli bir şekilde çalışabilceğinize inanıyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.
* Özgüveni tam
* Teknolojik gelişmeleri takip etmeyi seven
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek

Apple İşin Tanımı
Apple Türkiye’de açacağı 3 mağaza için personel alımlarını başlatmıştır. Sizlerde Apple için başvuruda bulunmak istiyorsanız cvnizi paylaşabilirsiniz. Sizler için Apple mağazası açılınca bilgilendirme yapacağız. Ancak açılıncaya kadar tahmin yürütmekte fayda var. Bizce Apple’ın açabileceği avmler hakkında örneğin Beş Yıldız gibi iş ilanlarının paylaşımları sunmaktayız henüz açılmamış olsa da sizler iş ilanlarımızı dikkate almalı ve takip etmelisiniz. Sizlere Apple mağazası açılınca gerekli bilgileri sunacağız.


Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+