Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Okan Merhabalar esenyurtta oturuyorum mimarlık öğrencisiyim part ...
 • Süreyya nur OZTEKIN Üniversite mezunuyum satış danışmanlığı yaptım başvurumu deg...
 • Necdet Calismak istiyorum...
 • Bilge Bilge kabagozoglu doğum tarihi 03.10.1989 Tel 05301232889 es...
 • Merve Lise mezunuyum...

Ataköy Plus Apple İş Başvurusu

Ataköy Plus Apple İş Başvurusu

Apple sizler için Türkiye’de 3 adet mağaza açmayı planlamaktadır. Sizlerde bu mağazalarda çalışmak istemezmisiniz. Sizler için Apple’ın mağazalarına uygun avmleri araştırdık ve sizlere bu avmlerde açılabilme ihtimali üzerine iş ilanları sunduk. Sizlerde bu iş ilanlarımızı dikkate alarak bir iş sahibi olabilirsiniz. Ataköy Plus Avm sizler için güzel bir örnek olarak sunulabilir. Burada açılma ihtimaline karşılık sizlere iş ilanı olarak sunduk. Sizlerde sitemizde sunulan iş ilanlarını takip ederek başvurabileceğiniz bir ilandan faydalanabilir ve iş sahibi olabilirsiniz.
* Özgüveni tam
* Teknolojik gelişmeleri takip etmeyi seven
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek

Apple İşin Tanımı
Apple Türkiye’de açacağı 3 mağaza için personel alımlarını başlatmıştır. Sizlerde Apple için başvuruda bulunmak istiyorsanız cvnizi paylaşabilirsiniz. Sizler için Apple mağazası açılınca bilgilendirme yapacağız. Ancak açılıncaya kadar tahmin yürütmekte fayda var. Bizce Apple’ın açabileceği avmler hakkında örneğin Ataköy Plus gibi ilanların paylaşımlarını sunmaktayız henüz açılmamış olsa da sizler ilanlarımızı dikkate almalı ve takip etmelisiniz. Sizlere Apple mağazası açılınca gerekli bilgileri sunacağız.


2 Yorum

 1. DamLaa☆★ dedi ki:

  ohhh yarindaa izinliyim ;)))) gezelin birazzz (@ A Plus Ataköy – w/ 41 others)

 2. İMPARATORİÇE dedi ki:

  I’m at A Plus Ataköy – (Bakırköy) w/ 37 others

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+