Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
  • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Astoria Apple İş Başvurusu

Astoria Apple İş Başvurusu

Apple Türkiye’de açacağı mağazalara personel alımları yapılacaktır. Sizlerde sitemizden Apple ve benzeri mağazalar için başvuru yapabilirsiniz. Sizlerde sitemizde sunduğumuz iş ilanlarını takip ederek bir iş sahibi olabilirsiniz. Sitemizde sizler için en güncel ilanları sunmaktayız. Sizlerde sitemizi güncel bir şekilde takip ederek istediğiniz her türlü iş ilanına ulaşabilirsiniz. Apple‘da çalışmak için sizlere verdiğimiz talimatlar doğrultusunda hareket etmelisiniz.
* Özgüveni tam
* Teknolojik gelişmeleri takip etmeyi seven
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek

Apple İşin Tanımı
Apple Türkiye’de açacağı 3 mağaza için personel alımlarını başlatmıştır. Sizlerde Apple için başvuruda bulunmak istiyorsanız cvnizi paylaşabilirsiniz. Sizler için Apple mağazası açılınca bilgilendirme yapacağız. Ancak açılıncaya kadar tahmin yürütmekte fayda var. Bizce Apple‘ın açabileceği avmler hakkında örneğin Astoria gibi ilan paylaşımlarını sunmaktayız henüz açılmamış olsa da sizler iş ilanlarımızı dikkate almalı ve takip etmelisiniz. Sizlere Apple mağazası açılınca gerekli bilgileri sunacağız.


1 Yorum

  1. aleksi dedi ki:

    Mart ayı boyunca, 2 etiqadd’e 1 kahve Coco-Clemantine’den hediye Etiqadd Apple Store ve facebook’ta . (@ Astoria)

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+