Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Akbatı Apple İş Başvurusu

Akbatı Apple İş Başvurusu

Apple Türkiye’de açacağı mağazalar için personel alımları yapacağını bildirmiştir. Sizlerde Apple gibi bir avm’de çalışmak için sitemizde her türlü iş ilanı bulunmaktadır. Sizlerde bir avm’de çalışmak istiyorsanız sitemizi güncel bir şekilde takip etmeniz yeterli olacaktır. Başvurmak istediğiniz herhangi bir iş ilanına başvurmak için sitemize o iş ilanının altına cvnizi yorum olarak bırakmanız gerekmektedir.
* Özgüveni tam
* Teknolojik gelişmeleri takip etmeyi seven
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek

Apple İşin Tanımı
Apple Türkiye’de açacağı mağazalara personel alımlarını başlatmıştır. Henüz nerede açılacağı bilinmeyen mağazalara iş başvurusunu bu siteden yapabilirsiniz. Sizlerde sitemizi güncel bir şekilde takip ederek istediğiniz iş ilanlarından faydalanabilirsiniz. Nerede açılacağı bilinmeyen Apple mağazaları için başvurunuzu bu siteden kolayca yapabilir istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.


4 Yorum

 1. LEVENT GÜRPINAR dedi ki:

  slm benım magza tecrubem yaklasık 14 yıllıktır yanlız yenı bır sektordede calısırım kendıme guvenım herzaman tamdır evımde akbatı avm ye yaklasık 5 dk dır konusmak ıstersenız tlf 0543,412,21,66 tk

 2. onur tosun dedi ki:

  “Tum Apple urunleri burada” @ teknoplus Apple akbatı:

 3. Yavuz Sinangil dedi ki:

  Akbatı’da aynı küçük Angry Birds oyuncağı, Apple ürünü satan Teknopark’ta 59,90, 2 dükkan sonra D

 4. Arda Barış Önay dedi ki:

  I’m at teknoplus Apple akbatı

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+