Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Akasya Apple İş Başvurusu

Akasya Apple İş Başvurusu

Apple Akasya Avm‘de bir mağaza açabilir. Sizlerde bu mağazada bir personel olarak yer almak istiyorsanız sitemizden başvuru yapabilirsiniz. Dünyaca ünlü teknoloji markası Apple Türkiye’de bulunan avmlerde 3 tane mağaza açmayı düşünüyor. Bu mağazalardan bir tanesi İstanbul’da yer alacaktır ancak hangi avm’de veya nerede olacağı belirtilmemiştir. Apple mağazası Akasya Alışveriş Merkezi‘nde de olması bir ihtimal olarak değerlendirilebilir. Sizler de Apple gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız sitemizde bulunan iş ilanlarını takip etmeniz yeterlidir.
* Özgüveni tam
* Teknolojik gelişmeleri takip etmeyi seven
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek

Apple İşin Tanımı
Apple Akasya Avm‘de sizler için açılmaktadır. Yüzlerce ürününü dünyaya yaymış olan Apple Türkiye’de de mağaza açmayı düşünüyor ve Apple Türkiye’de açacağı 3 adet mağazaya personel alımlarını başlatmış durumdadır. Bir tanesi İstanbul’da bulunacak olan Apple mağazasında çalışabilmek için başvuruyu sitemizden yapabilirsiniz. Yeri henüz belirtilmemiş olan ancak tahminimize göre Akasya Alışveriş Merkezi‘nde açılabilme ihtimali bulunan Apple mğazası iş ilanları ve personel alımları sitemizden bulunabilir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizi takip edin.


2 Yorum

 1. Bahaeddin Nakiboglu dedi ki:

  Apple’ın İstanbul Acıbadem’de Akasya Alışveriş ve Yaşam Merkezin’de bir mağaza daha açacağı konuşuluyor (söylenti)

 2. Ugurcan Tokay dedi ki:

  Alt yaz, üst kış, ay Kasım, derece üç. Hadi bakalım 🙂

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+